Z pewnością słyszałeś o #trashchallenge? Tak, to wyzwanie, podejmowane na całym świecie w celu oczyszczenia planety z zalegających, nieuporządkowanych odpadów. Wyzwanie podjęła m.in. Higma Service z Opola, która postanowiła posprzątać najbliższe otoczenie firmy.

Trash challenge i Światowy Dzień Ziemi

Trash challenge ostatnimi czasy opanowało świat social mediów i pozytywnie wpłynęło na środowisko. Ludzie w całego świata publikują w social mediach posty, w których pokazują, jak udało im się posprzątać wybraną przestrzeń publiczną. Działanie jest oznaczane hasztagiem #trashchallenge.

Firma Higma Service, czołowy dystrybutor środków czystości i rozwiązań higienicznych w Polsce, postanowiła połączyć trash challenge z niedawno obchodzonym Światowym Dniem Ziemi. Z tej okazji pracownicy firmy postanowili posprzątać najbliższe otoczenie biura. Choć okolica należy do zadbanych, to i tak zespołowi Higmy udało się zebrać sporą ilość odpadów.

 

Trash challenge i CSR

Trash challenge to doskonała okazja, aby zadbać o najbliższe otoczenie firmy. Wpływamy w ten sposób na stan środowiska, a także na jakość życia i funkcjonowania mieszkańców okolicy oraz pracowników. Kształtujemy również obraz firmy, która ma na uwadze ekologię i społeczność, zamieszkującą daną dzielnicę czy miejscowość. Gratulujemy i cieszymy się z takich działań!

Kliknij TUTAJ i zobacz wideorelację z #trashchallenge w wykonaniu Higmy Service.

 

Aby być na bieżąco z ekologicznymi rozwiązaniami w biznesie, polub naszą stronę na Facebooku i dołącz do programu EKOlogiczni w biznesie!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Ekologiczni.com.pl | Projekt i wykonanie: Getso.pl

Facebook